logo

Ansatte

Markedsteam

Markedskoordinator
Stig Pettersen
Direkte telefon: 982 49 539
stig.pettersen@tromsprodukt.no
Markedskoordinator
Hogne Lauksund
Direkte telefon: 920 13 874
hogne.lauksund@tromsprodukt.no

Hel Ved

tlf. 40 00 72 09
Avdelingsleder
Tore Tungodden
Direkte telefon: 918 11 595
tore.tungodden@tromsprodukt.no
Produksjonsleder
Dag Morten Olsen
Direkte telefon: 950 29 795
dagmorten.olsen@tromsprodukt.no
Driftsleder Miljøbutikken
Knut Anders Evanger
Direkte telefon: 982 49 541
knut.evanger@tromsprodukt.no
Arbeidsleder Miljøbutikken
Hallgeir Hågensen
Direkte telefon: 909 10 799
hallgeir@tromsprodukt.no

Mersmak

tlf. 481 57 052  | adr. Sykehusveien 21
Avdelingsleder
Stefan Plapp
Direkte telefon: 481 57 052
stefan.plapp@tromsprodukt.no
Produksjonsleder
Dag André Pedersen
Direkte telefon: 934 79 966
Blank Arbeidsleder
Karina Sølvberg Nave
Arbeidsleder
Stine Daldorff
Blank Arbeidsleder
Silje Henriksen
Blank Kokk
Ørjan Nyheim
Blank Arbeidsleder
Jim Økland
Blank Kassaoperatør
Vigdis Karlsen
Blank Kantineleder Mersmak NAV
Hege Sedvaldsen
Direkte telefon: 922 12 017
Blank Kantineleder Mersmak Politihuset
Rune Aune Andersen
Direkte telefon: 932 61 984
Arbeidsleder Mersmak Politihuset
Laila Strømsnes

Kafè Globus

tlf. 934 81 555  | adr. Storgata 30
Kaféleder
Michael Weiland
Direkte telefon: 934 81 555
michael@globuskafe.no
Arbeidsleder
Håkon Omma
Direkte telefon: 465 44 123
haakon@tromsprodukt.no
Veileder
Ingrid Hestvik Dahl
Direkte telefon: 934 81 555
ingrid@globuskafe.no
Veileder
Miguel Jacques
Direkte telefon: 934 81 555
miguel@globuskafe.no

Hjelpemiddelservice

tlf. 40 00 72 01  | adr. Gimleveien 46
Avdelingsleder
Gunnar Bråten
Direkte telefon: 924 29 552
gunnar.braten@tromsprodukt.no
Arbeidsleder sjåfør
Tommy Larsen
Direkte telefon: 934 95 002
tommy.larsen@tromsprodukt.no
Servicetekniker Rep/Mek
Stein Kalstad
Direkte telefon: 416 52 615
Servicetekniker Rep/Mek
Agnor Karlsen
Direkte telefon: 414 46 610
Servicetekniker Omgivelse
Børge Williamsen
Direkte telefon: 922 39 001
Servicetekniker Omgivelse
Saeid Bami
Direkte telefon: 407 25 778
Sjåfør/servicetekniker
Inge Torin Simonsen
Direkte telefon: 986 02 013
Sjåfør/Servicetekniker
Roald Brekkland
Direkte telefon: 464 43 334
Sjåfør/Servicetekniker
Morten Ødegård
Direkte telefon: 453 98 969
Lager/kundemottak
Per Andreassen
Direkte telefon: 982 49 508

Karrieresenter

adr. Skippergata 23
Grethe-Vagenes_web Koordinator
Grethe Vågenes
Direkte telefon: 930 02 367
grethev@tromsprodukt.no

Oppfølging

tlf. 40 00 72 05 | adr. Skippergata 23
Avdelingsleder Oppfølging
Øyvind N. Solset
Direkte telefon: 901 22 773
oyvind.solset@tromsprodukt.no
hanne_fagerheim_web Jobbveileder
Hanne Fagerheim
Direkte telefon: 934 73 711
hannef@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Trude Samuelsen
Direkte telefon: 982 49 507
trude.samuelsen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Ronny Thomassen
Direkte telefon: 928 71 824
ronny.thomassen@tromsprodukt.no
Lill_Grete_Nilsen_web Jobbveileder
Lill Grete Nilsen
Direkte telefon: 407 28 355
lillgrete.nilsen@tromsprodukt.no
Gro_V_Larsen_web Jobbveileder
Gro Vidjeland
Direkte telefon: 934 38 114
gro.vidjeland@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Isabelle Ernstsen
Direkte telefon: 922 07 897
isabelle.ernstsen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Harrieth Henriksen
Direkte telefon: 982 20 925
harrieth.henriksen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Gørhild Olsen
Direkte telefon: 406 46 211
gorhild.olsen@tromsprodukt.no
Morten_Sæther Jobbveileder
Morten Sæther
Direkte telefon: 920 73 007
morten.saether@tromsprodukt.no
Vidar_Brynildsen_web Jobbveileder
Vidar Brynildsen
Direkte telefon: 918 00 730
vidar.brynildsen@tromsprodukt.no
Anita_Kruger_Leifson_web Jobbveileder
Anita Krüger Leifson
Direkte telefon: 922 06 755
anita.krugerleifson@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Anne Lise Kjeldsen Tanke
Direkte telefon: 982 49 545
anne-lise.tanke@tromsprodukt.no
Blank Jobbveileder
Kristina Nyvoll Pedersen
Direkte telefon: 464 20 561
kristina.pedersen@tromsprodukt.no

Senter for jobbmestring (NAV)

adr. Grønnegata 122
Jobbspesialist
Cathrine Yttergård
Direkte telefon: 982 49 535
cathrine.yttergard@Tromsprodukt.no
Ade_Binder_web Jobbspesialist
Adelheid Binder
Direkte telefon: 957 44 009
adelheid.binder@tromsprodukt.no

Arbeidsforberedende trening (AFT)

tlf. 40 00 72 05 | adr. Skippergata 23
Avdelingsleder AFT
Morten Røstberg
Direkte telefon: 982 49 506
morten.rostberg@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Kristin Hennie Karlsen
Direkte telefon: 982 49 534
kristinhennie.karlsen@tromsprodukt.no
SivHege_Kristiansen_web Jobbveileder
Siv-Hege Kristiansen
Direkte telefon: 922 72 245
sivhege.kristiansen@tromsprodukt.no
Annette_Hansen_web Jobbveileder
Annette Hansen Bakkely
Direkte telefon: 982 49 530
annette.hansen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Lasse Aleksandersen
Direkte telefon: 930 58 002
lasse.aleksandersen@tromsprodukt.no
Sandra Olsen Waade Jobbveileder
Sandra Olsen Waade (Permisjon)
Direkte telefon: 922 07 290
sandra.olsenwaade@tromsprodukt.no
Eirik_Nilsen_web Jobbveileder
Eirik Nilsen
Direkte telefon: 922 10 635
eirik.nilsen@tromsprodukt.no
Blank Jobbveileder
Kristin Moen Hall
Direkte telefon: 982 49 546
kristin.hall@tromsprodukt.no

Avklaring

tlf. 40 00 72 05 | adr. Skippergata 23
Avdelingsleder Avklaring
Stig-Inge Paul Johansen
Direkte telefon: 922 39 002
stig-inge.johansen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Simen Johansen
Direkte telefon: 455 07 399
simen.johansen@tromsprodukt.no
Malin_Ariana_Baatnes Jobbveileder
Malin Ariana Båtnes
Direkte telefon: 930 27 123
malinariana.batnes@tromsprodukt.no
Lill_Hege_Nilsen_web Jobbveileder
Lill Hege Nilsen
Direkte telefon: 922 06 573
lillhege.nilsen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Katrine Kildemo
Direkte telefon: 922 93 123
katrinek@tromsprodukt.no
Blank Jobbveileder
Marit Furset
Direkte telefon: 982 49 547
maritf@tromsprodukt.no

FIA jobb

tlf. 40 00 72 06  | adr. Kaigata 4
Avdelingsleder FIA jobb
Guro Bangsund Lægreid
Direkte telefon: 913 68 899
gurol@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Josh Bayes
Direkte telefon: 982 49 525
josh@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Tone Iselin Persen
Direkte telefon: 920 62 628
toneiselin.persen@tromsprodukt.no
Liv-Hilde_Jakobsen_web Jobbveileder
Liv-Hilde V. Jakobsen
Direkte telefon: 982 49 552
livhilde.jakobsen@tromsprodukt.no
Kelly_Then_web Jobbveileder
Kelly Then
Direkte telefon: 932 30 999
kelly@tromsprodukt.no
Anzhela Ataian Jobbveileder
Anzhela Ataian (permisjon)
Direkte telefon: 484 02 409
anzhela.ataian@tromsprodukt.no
Anna_Thorsen Språkveileder
Anna Thorsen
Direkte telefon: 922 06 869
anna.thorsen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Tonje Nerdal
Direkte telefon: 920 47 462
tonje.nerdal@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Elin Krüger
Direkte telefon: 922 24 179
elin.kruger@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Roger Tunheim Jakobsen
Direkte telefon: 922 80 328
roger.jakobsen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Karoline Helgesen
Direkte telefon: 926 51 555
karoline.helgesen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Karina Sivertsen
Direkte telefon: 920 51 049
karina.sivertsen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Kristine Emilie Lingen
Direkte telefon: 982 49 549
kristine.lingen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Tord Hagen
Direkte telefon: 922 02 787
tordh@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Henrik Markussen
Direkte telefon: 922 09 364
henrikm@tromsprodukt.no
Blank Jobbveileder
Nazrawit Gudina
Direkte telefon: 920 48 614
nazrawit.gudina@tromsprodukt.no

FIA Språksenter

tlf. 40 00 72 06  | adr. Kaigata 4
Fungerende avdelingsleder FIA Språksenter
Darin Elvemo
Direkte telefon: 982 15 514
darine@tromsprodukt.no
Avdelingsleder Språksenter
Mathilde Dahl (permisjon)
Direkte telefon: 920 79 870
mathilded@tromsprodukt.no
Pedagogisk leder AFP+
Eva Anzjøn
Direkte telefon: 466 28 640
evaa@tromsprodukt.no
Lærer/Språkveileder
Ingrid Mykkeltveit Tarjesen
Direkte telefon: 922 78 475
ingridt@tromsprodukt.no
Lærer/Språkveileder
Juan Pablo Quintero
Direkte telefon: 458 34 919
juan.quintero@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Toufeek Baleela
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
toufeek.baleela@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Hossein Abdul Ahmadi (permisjon)
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
hosseinaa@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Shafie Ali Isse
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
shafieali.isse@tromsprodukt.no
Blank Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Rami Muhtadi
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
rami.muhtadi@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålsstøtte
Mohammed Elshik
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
elshik@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålsstøtte
Azamit Haile
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
azamit.haile@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålsstøtte
Maryan Abdi
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
maryan.abdi@tromsprodukt.no
Blank Tospråklig lærer/Morsmålsstøtte
Ibrahim Attar
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
ibrahima@tromsprodukt.no

Ungdomsprogrammet I GANG

tlf. 982 49 557 | adr. Storgata 30
Micael_Torod Jobbveileder
Michael Torød
Direkte telefon: 982 49 554
michael.torod@tromsprodukt.no
turid_kirkhaug_web Jobbveileder
Turid Kirkhaug
Direkte telefon: 926 86 001
turid.kirkhaug@tromsprodukt.no

Administrasjon

tlf. 40 00 72 07
Andreas_Ostenrod Administrerende direktør
Andreas Østenrød
Direkte telefon: 469 25 132
andreas.ostenrod@tromsprodukt.no
HR-rådgiver
Werner Bakkehaug
Direkte telefon: 913 64 563
werner.bakkehaug@tromsprodukt.no
Fagsjef
Grethe Elvebo
Direkte telefon: 992 28 865
grethe.elvebo@tromsprodukt.no
anita_bratlie_web Leder forretningsområder
Anita Helberg
Direkte telefon: 916 03 131
anita.helberg@tromsprodukt.no
Blank Leder strategi, forretningsutvikling og marked
Marit Stagrum Ottem
Direkte telefon: 934 36 965
maritso@tromsprodukt.no
Blank Økonomisjef
Tommy Schjølberg
Direkte telefon: 918 14 146
tommys@tromsprodukt.no
Administrasjonsmedarbeider
Inger-Ann Øien
Direkte telefon: 480 94 061
inger.a.oien@tromsprodukt.no

Drift og vedlikehold

adr. Gimlevn. 46
Teamleder
Roar Pedersen
Direkte telefon: 995 62 120
roar.pedersen@tromsprodukt.no
Blank Driftstekniker
Tomas Matinlassi
Direkte telefon: 413 86 444
tomas.mikael.matinlassi@tromsprodukt.no

Tromsprodukt AS

Pb 3454, 9276 Tromsø

Sentralbord 40 00 72 00

Org.nr. 919302755