logo

Ansatte

Markedsteam

adr. Storgata 30
Markedskoordinator
Stig Pettersen
Direkte telefon: 982 49 539
stig.pettersen@tromsprodukt.no
Markedskoordinator
Hogne Lauksund (i permisjon)
Direkte telefon: 920 13 874
hogne.lauksund@tromsprodukt.no

Profilering

adr. Gimlevn. 46
Teamleder/Grafisk designer
Christina Grytå
Direkte telefon: 982 49 533
christina@tromsprodukt.no
Willy_Johansen_web Selger
Willy Johansen
Direkte telefon: 922 22 355
willy.johansen@tromsprodukt.no
Freddy_Bentsen_web Selger
Freddy Bentsen
Direkte telefon: 979 58 895
freddy.bentsen@tromsprodukt.no
Grafisk designer/Arbeidsleder
Tone Iselin Persen
Direkte telefon: 920 62 628
toneiselin.persen@tromsprodukt.no
Produksjonsmedarbeider
Stig Andholm
Direkte telefon: 482 07 408
stig.andholm@tromsprodukt.no
Teamleder (i permisjon)
Stein Børge Hansen
Direkte telefon: 982 49 548
steinborge.hansen@tromsprodukt.no

Miljøavdelingen

tlf. 40 00 72 09
Avdelingsleder
Tore Tungodden
Direkte telefon: 918 11 595
tore.tungodden@tromsprodukt.no
Produksjonsleder
Dag Morten Olsen
Direkte telefon: 950 29 795
dagmorten.olsen@tromsprodukt.no
Driftsleder Miljøbutikken
Knut Anders Evanger
Direkte telefon: 982 49 541
knut.evanger@tromsprodukt.no
Arbeidsleder
Hallgeir Hågensen
Direkte telefon: 909 10 799
hallgeir@tromsprodukt.no

Kantine/Catering

tlf. 481 57 052  | adr. Sykehusveien 21
Avdelingsleder
Stefan Plapp
Direkte telefon: 481 57 052
stefan.plapp@tromsprodukt.no
Produksjonsleder
Dag André Pedersen
Direkte telefon: 934 79 966
Kokk
Laila Strømsnes
Direkte telefon: 454 12 220
laila.stromsnes@tromsprodukt.no

Kafè Globus

tlf. 934 81 555  | adr. Storgata 30
Kaféleder
Michael Weiland
Direkte telefon: 934 81 555
michael@tromsprodukt.no
Arbeidsleder, kantina Gimle
Håkon Omma
Direkte telefon: 465 44 123
haakon@tromsprodukt.no

Hjelpemiddelavdelingen

tlf. 40 00 72 01  | adr. Gimleveien 46
Gunnar Braten Teamleder
Gunnar Bråten
Direkte telefon: 924 29 552
gunnar.braten@tromsprodukt.no
Arbeidsleder sjåfør
Tommy Larsen
Direkte telefon: 934 95 002
tommy.larsen@tromsprodukt.no
Servicetekniker Rep/Mek
Stein Kalstad
Direkte telefon: 416 52 615
Servicetekniker Rep/Mek
Agnor Karlsen
Direkte telefon: 414 46 610
Blank Servicetekniker Omgivelse
Børge Williamsen
Direkte telefon: 922 39 001
Blank Servicetekniker Omgivelse
Saeid Bami
Direkte telefon: 407 25 778
Blank Sjåfør/servicetekniker
Inge Torin Simonsen
Direkte telefon: 986 02 013
Blank Sjåfør/Servicetekniker
Roald Brekkland
Direkte telefon: 464 43 334
Blank Sjåfør/Servicetekniker
Morten Ødegård
Direkte telefon: 453 98 969
Blank Lager/kundemottak
Per Andreassen
Direkte telefon: 982 49 508

Karrieresenter

adr. Styrmannsvegen 13
Grethe-Vagenes_web Koordinator
Grethe Vågenes
Direkte telefon: 930 02 367
grethev@tromsprodukt.no

Oppfølging

tlf. 40 00 72 05 | adr. Styrmannsvegen 13
Avdelingsleder Oppfølging
Øyvind N. Solset
Direkte telefon: 901 22 773
oyvind.solset@tromsprodukt.no
hanne_fagerheim_web Jobbveileder
Hanne Fagerheim
Direkte telefon: 934 73 711
hannef@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Trude Samuelsen
Direkte telefon: 982 49 507
trude.samuelsen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Ronny Thomassen
Direkte telefon: 928 71 824
ronny.thomassen@tromsprodukt.no
Lill_Grete_Nilsen_web Jobbveileder
Lill Grete Nilsen
Direkte telefon: 407 28 355
lillgrete.nilsen@tromsprodukt.no
Gro_V_Larsen_web Jobbveileder
Gro Vidjeland
Direkte telefon: 934 38 114
gro.vidjeland@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Harrieth Henriksen
Direkte telefon: 982 20 925
harrieth.henriksen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Gørhild Olsen
Direkte telefon: 406 46 211
gorhild.olsen@tromsprodukt.no
Morten_Sæther Jobbveileder
Morten Sæther
Direkte telefon: 920 73 007
morten.saether@tromsprodukt.no
Grete_Nilsen Jobbveileder
Grete Nilsen
Direkte telefon: 930 97 003
grete.nilsen@tromsprodukt.no
Vidar_Brynildsen_web Jobbveileder
Vidar Brynildsen
Direkte telefon: 918 00 730
vidar.brynildsen@tromsprodukt.no
Anita_Kruger_Leifson_web Jobbveileder
Anita Krüger Leifson
Direkte telefon: 922 06 755
anita.krugerleifson@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Anne Lise Tanke
Direkte telefon: 982 49 545
anne-lise.tanke@tromsprodukt.no

Senter for jobbmestring (NAV)

adr. Grønnegata 122
Jobbspesialist
Cathrine Yttergård
Direkte telefon: 982 49 535
cathrine.yttergard@Tromsprodukt.no
Ade_Binder_web Jobbspesialist
Adelheid Binder
Direkte telefon: 957 44 009
adelheid.binder@tromsprodukt.no

Arbeidsforberedende trening (AFT) og Avklaring

tlf. 40 00 72 05 | adr. Styrmannsvegen 13
Avdelingsleder AFT og Avklaring
Stig-Inge Paul Johansen
Direkte telefon: 922 39 002
stig-inge.johansen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Kristin Hennie Karlsen
Direkte telefon: 982 49 534
kristinhennie.karlsen@tromsprodukt.no
SivHege_Kristiansen_web Jobbveileder
Siv-Hege Kristiansen
Direkte telefon: 922 72 245
sivhege.kristiansen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Morten Røstberg
Direkte telefon: 982 49 506
morten.rostberg@tromsprodukt.no
Annette_Hansen_web Jobbveileder
Annette Hansen Bakkely
Direkte telefon: 982 49 530
annette.hansen@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Lasse Aleksandersen
Direkte telefon: 930 58 002
lasse.aleksandersen@tromsprodukt.no
Sandra Olsen Waade Jobbveileder
Sandra Olsen Waade
Direkte telefon: 922 07 290
sandra.olsenwaade@tromsprodukt.no
Eirik_Nilsen_web Jobbveileder
Eirik Nilsen
Direkte telefon: 922 10 635
eirik.nilsen@tromsprodukt.no
Lill_Hege_Nilsen_web Jobbveileder
Lill Hege Nilsen
Direkte telefon: 922 06 573
lillhege.nilsen@tromsprodukt.no
Malin_Ariana_Baatnes Jobbveileder
Malin Ariana Båtnes
Direkte telefon: 930 27 123
malinariana.batnes@tromsprodukt.no
Silje_Tollefsen_web Jobbveileder
Silje Tollefsen
Direkte telefon: 920 41 565
silje.tollefsen@tromsprodukt.no

Flerspråklige i arbeid (FIA)

tlf. 40 00 72 06  | adr. Kaigata 4
Avdelingsleder
Darin Elvemo
Direkte telefon: 982 15 514
darine@tromsprodukt.no
Teamleder
Mathilde Dahl
Direkte telefon: 920 79 870
mathilded@tromsprodukt.no
Teamleder
Guro Bangsund Lægreid
Direkte telefon: 913 68 899
gurol@tromsprodukt.no
Pedagogisk leder AFP
Kjellaug Berg-Wollan
Direkte telefon: 458 33 213
kjellaug.berg-wollan@tromsprodukt.no
Pedagogisk leder AFP+
Eva Anzjøn
Direkte telefon: 466 28 640
evaa@tromsprodukt.no
Fagleder
Anita Lervik
Direkte telefon: 926 51 555
anita.lervik@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Josh Bayes
Direkte telefon: 982 49 525
josh@tromsprodukt.no
Liv-Hilde_Jakobsen_web Jobbveileder
Liv-Hilde V. Jakobsen
Direkte telefon: 982 49 552
livhilde.jakobsen@tromsprodukt.no
Lærer/Språkveileder
Juan Pablo Quintero
Direkte telefon: 458 34 919
juan.quintero@tromsprodukt.no
Kelly_Then_web Jobbveileder
Kelly Then
Direkte telefon: 932 30 999
kelly@tromsprodukt.no
Ann-Kristin Aamodt Lærer/språkveileder
Ann-Kristin Aamodt
Direkte telefon: 922 00 688
ann-kristin.aamodt@tromsprodukt.no
Alexandra_Hoel Jobbveileder
Alexandra Hoel
Direkte telefon: 922 18 598
alexandra.hoel@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Isabelle Ernstsen
Direkte telefon: 922 07 897
isabelle.ernstsen@tromsprodukt.no
Anzhela Ataian Jobbveileder
Anzhela Ataian
Direkte telefon: 484 02 409
anzhela.ataian@tromsprodukt.no
Anna_Thorsen Språkveileder
Anna Thorsen
Direkte telefon: 922 06 869
anna.thorsen@tromsprodukt.no
Rita_M_Lindvall Lærer/språkveileder
Rita M. Lindvall
Direkte telefon: 484 08 716
rita.lindvall@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Tonje Nerdal
Direkte telefon: 920 47 462
tonje.nerdal@tromsprodukt.no
Jobbveileder
Elin Krüger
Direkte telefon: 922 24 179
elin.kruger@tromsprodukt.no
Anette_Lindberg Jobbveileder
Anette Ingebrigtsen
Direkte telefon: 982 49 538
anette.ingebrigtsen@tromsprodukt.no
Blank Jobbveileder
Roger Tunheim Jakobsen
Direkte telefon: 922 80 328
roger.jakobsen@tromsprodukt.no
Blank Jobbveileder
Agnes Sørheim
Direkte telefon: 922 40 788
agnes.sorheim@tromsprodukt.no
Blank Veileder/Administrasjon
Nazrawit Gudina
Direkte telefon: 920 48 614
nazrawit.gudina@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Toufeek Baleela
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
toufeek.baleela@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Hossein Abdul Ahmadi (permisjon)
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
hosseinaa@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Shafie Ali Isse
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
shafieali.isse@tromsprodukt.no
Blank Tospråklig lærer/Morsmålslærer
Rami Muhtadi
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
rami.muhtadi@tromsprodukt.no
Blank Tospråklig lærer/Morsmålsstøtte
Mohammed Elshik
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
elshik@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålsstøtte
Azamit Haile
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
azamit.haile@tromsprodukt.no
Tospråklig lærer/Morsmålsstøtte
Maryan Abdi
Telefon morsmålsstøtter: 922 09 314
maryan.abdi@tromsprodukt.no

Ungdomsprogrammet I GANG

tlf. 982 49 557 | adr. Styrmannsvegen 13
Micael_Torod Jobbveileder
Michael Torød
Direkte telefon: 982 49 554
michael.torod@tromsprodukt.no
turid_kirkhaug_web Jobbveileder
Turid Kirkhaug
Direkte telefon: 926 86 001
turid.kirkhaug@tromsprodukt.no

Administrasjon

tlf. 40 00 72 07
Andreas_Ostenrod Administrerende direktør
Andreas Østenrød
Direkte telefon: 469 25 132
andreas.ostenrod@tromsprodukt.no
HR-rådgiver
Werner Bakkehaug
Direkte telefon: 913 64 563
werner.bakkehaug@tromsprodukt.no
Fagsjef
Grethe Elvebo
Direkte telefon: 992 28 865
grethe.elvebo@tromsprodukt.no
Enhetsleder produksjonsavdelingene
Terje Davidsen
Direkte telefon: 920 24 811
terje.davidsen@tromsprodukt.no
anita_bratlie_web Enhetsleder arbeid og inkludering
Anita Helberg
Direkte telefon: 916 03 131
anita.helberg@tromsprodukt.no
HR, HMS og prosjektledelse TP ver 2.0
Kristin Jensen
Direkte telefon: 480 58 620
kristinj@tromsprodukt.no
Administrasjonsmedarbeider
Inger-Ann Øien
Direkte telefon: 480 94 061
inger.a.oien@tromsprodukt.no

Drift og vedlikehold

adr. Gimlevn. 46
Teamleder
Roar Pedersen
Direkte telefon: 995 62 120
roar.pedersen@tromsprodukt.no
Driftstekniker
Yngve Richardsen
Direkte telefon: 952 27 920
yngve@tromsprodukt.no

Tromsprodukt AS

Pb 3454, 9276 Tromsø

Sentralbord 40 00 72 00

Org.nr. 919302755